.

.

БЕЗ Светло Сина Роза 4Laundry Кошница, Количка за Перење Торба, Количка за Перење Кошница и Количка за Перење Кутија; висок Капацитет

БЕЗ Светло Сина Роза 4Laundry Кошница, Количка за Перење Торба, Количка за Перење Кошница и Количка за Перење

DEN 372.00

Пристапност
Во достапна форма

[производ перформанси]Високо квалитетен материјал : Оксфорд ткаенина е најпосакувана, која е удобно и дише, не е лесно да се mildew, изградена-во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ, без чуден мирис, прашина-доказ зрак устата дизајн на врвот, лесно да се повлече, лесно и работна енергија, и облека, играчки и други предмети може да не падне за долго време.Тоа е многу погоден за универзитетот спални, campers, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории.Тоа е многу погоден за универзитетот спални, campers, станови, апартмани, хотели, бебе соби и помошни простории.Тоа може да го носи на сите видови на објекти во затворени простории и на отворено, кој е совршен за чување решение за вашиот дом.Разни сцени : тоа може да биде ставен дома, спална соба, балкон, бања, дневна соба, ходник, cloakroom, кујнски и други места.Лесен за користење : за перење кошница е свитлива и опремени со една рачна ташна.Виткање барел тело, без простор, лесен и удобен за носење.Лесен и пренослив, лесен за употреба, чување и да се движат.Stowable дизајн : тоа може да биде лесно да се сместени кога не е во употреба, заштеда на простор.Лесен и пренослив, лесен за употреба, чување и да се движат.Тоа има широк опсег на употреба.Разни сцени : тоа може да биде ставен дома, спална соба, балкон, бања, дневна соба, ходник, cloakroom, кујнски и други места.Тоа може да се сместат облека, детски играчки, закуски и дребулии.Виткање барел тело, без простор, лесен и удобен за носење.Stowable дизајн : тоа може да биде лесно да се сместени кога не е во употреба, заштеда на простор.Интимната страна ремени од двете страни се згодни за носење, фирма и не падне, и лесно може да се вчита на сите видови на облека и дребулии.Тоа е многу погоден за универзитетот спални, campervans, станови, апартмани, хотели, бебе соби и дребулии соби.Високо квалитетен материјал : Оксфорд ткаенина материјал, удобно и дише, не е лесно да се mildew, изградена-во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ, без мирис, врвот прашина-доказ зрак устата дизајн, лесно да се повлече, лесно и работна енергија, облека, играчки и други предмети може да не падне за долго време.Лесен за користење : за перење кошница е свитлива и опремени со една рачна ташна.

Главните карактеристики

Избор на клиент