.

.

NZFERT Преносни Шминка Огледало Европската Огледало Шминка Огледало Десктоп Принцеза Огледало Креативни Ретро Виткање Преносни Суета Огледало Countertop Може да Се Роти?

NZFERT Преносни Шминка Огледало Европската Огледало Шминка Огледало Десктоп Принцеза Огледало Креативни Ретро

DEN 2228.16

Пристапност
Во достапна форма

High-end quality оптичко стакло ви овозможува да ги видите сите детали на целото лице, овозможувајќи ви да совршен шминка.И тоа е погоден за мажите и жените. ★ Двострано шминка огледало, една страна HD рамно огледало, три пати зголемување ефект, да се направи повеќе детали совршен. ★ Исклучителна рака-врежана ефект, ретро шупливи дизајн, и ги нагласуваат деликатна изработка на квалитет. ★ 360° ротирачки двострано гледање, секој агол можат да се подмлади на вашата убавина. ★Заштита собираат дното подлога, против пролизгување и заштита на табелата од гребнатини.Portability It лесно може да се носи насекаде.Тоа е, исто така, светлината и компактен, што го прави најдобро шминка придружник за вашите патувања.Многу погодна за подарок giving The суета огледало е едноставно во дизајнот, но уникатен.Тоа може да стојат на маса, биро, бања или било countertop сакате да се постигне саканиот ефект.Тоа е исто така одличен избор за подарок за роднини и пријатели.☆☆ Име : 360° ротирачки ретро двојно огледало☆☆ рамка материјал : метални легури☆☆ Огледало материјал : стакло и огледало☆☆ облик : овална☆☆ боја : зелена бронза☆☆ стил : ретро пастирски стил☆☆ Карактеристики : двострано огледало (еден HD рамно огледало, три пати зголемување на едната страна), огледало може да се ротира 360°☆☆ функција : завршувањето чешлање, шминка☆☆ е Применливо : бања, облекување маса, се мијат слив, табела врвот☆☆ време на Испорака : Ние обично брод во рок од 1~3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9~15 работни дена.☆☆ Answer : ___________________________ Note : (1) Ние само го продаде огледала, и остатокот на предмети се користи само за рекламирање ефекти.(2) Чиста рачни мерења на локации, може да постојат неколку сантиметри на грешка (во рок од 3 cm)(3) Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе одговориме на вашите прашања.(4) имаме многу слични топла производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ги најдете на производи наменети за вас во секое време.

Главните карактеристики

Избор на клиент