.

.

Ѕидот Монтирани Пост Кутија Или Писмо Кутија Црна Водоотпорен Ѕид-Монтирани Postbox со Заклучување на Предлог Кутија Хотел Студио Дома Двор (Боја : D: D)

Ѕидот Монтирани Пост Кутија Или Писмо Кутија Црна Водоотпорен Ѕид-Монтирани Postbox со Заклучување на Предлог

DEN 1125.60

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】 : писмо слот за отворање 22*3.5 см, внатрешен дијаметар големина 36*24*6.5 cm.Пред-drilled дупки на задниот дел од кабинетот може да се користи за монтирање на ѕид-fixings не се вклучени бидејќи тие зависат од зголемената површина. 【Ретро стил】 : Кралската Пошта пост кутија е симболичен предмет во Обединетото Кралство.Тоа е потполно функционална и може да додадете сјај за секое семејство, бизнис или свадба.Тоа може да биде ѕид-монтирани (фиксни уреди не е предвидено) или се вградени во ѕидот. 【Леано железо реплика】 : предниот панел има lockable вратата и надградба заклучување со 2 копчиња, на задните колекција кутија е направен од челик, и на задниот дел има 4 пред-drilled монтажа дупки. 【Солиден и издржливи】 : Ова цврсти и издржливи поштенско сандаче се направени од издржлив легура и е дизајниран за употреба на отворено.Тоа е, исто така обложени да се прошири на услугата живот и издржливост, и да ја направат водоотпорна. 【Применливи сцени】 : добар помошник за скролување за управување, продавници, хотели, училишта , фирми, магацини, базени и други сцени што сите можат да го користите копчето за управување со кутија со заклучување.Ова е водоотпорен и со голем капацитет отворено домаќинство пошта кутија, лесен за инсталација и употреба во неколку сценарија.Убава атмосфера.материјал : metalweight : 3.95 kgcolor : Браун , Goldsize : 26*8.3*41cm(10.2*3.3*16.1 инчи)Испорака порт : 22*3.5 cm Inner дијаметар на испорака порта : 36*24*6.5 cm Tips : A. За продажба : Ние само го продаде пост кутија , други производи се реквизити.Б.За боја разлика : Поради фактори како што се амбиентална светлина и изглед, боја на сликата може да биде малку поинаков од вистинската боја.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.В.За големина на : рачно изработени и мери, на производ големина може да има грешки, општата грешка е 1-3cm, тоа е нормално, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.Г.Фабрика директни продажби : Ние ќе брод хумор hin 1-3 работни денови, а и времето за испорака е 7-15 работни дена.E.Имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе се покаже подобро да се работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент