.

.

Welsun 3 Вати G4 LED Bi-Pin на База КОЧАН Сијалица 200-300lm Топло Бела Кул Бело Супер Светло Декоративни LED Светло AC/DC 12-24V (10PCS) (Боја : Кул Бело)

Welsun 3 Вати G4 LED Bi-Pin на База КОЧАН Сијалица 200-300lm Топло Бела Кул Бело Супер Светло Декоративни LED

DEN 383.28

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет.Безбедноста, долг живот.Брз старт, без треперење, shockproof.Без УВ зрачење светне целиот простор.Висока осветленост, ниско ниво на топлина.360 степени зрак.Лесна инсталација, plug and play. 3 Вати G4 LED Bi-Pin на База КОЧАН Сијалица 200-300lm Топло Бела Кул Бело Супер Светло Декоративни LED Светло AC/DC 12-24 V (10 PCS)Моќност : 3 WRated Напон : AC/DC 12-24 VDimmable : YESConnector Тип : G4 Color BIN : Топло Бела Кул White Chip Тип : COBActual Lumens : 100-200 lumens Color Температура : 2800-3200 K/6000-6500 KBeam Агол : 360°КОЛИЧИНА : 10pcs.

Главните карактеристики

Избор на клиент