.

.

45MinST 14 Инчен Дрво Slat Метал Платформа Кревет Рамка/Лесно Собранието Душек Фондацијата/3000lbs Тешки/Бучава Слободни/Не Кутија Пролет е Потребно, Кралот

45MinST 14 Инчен Дрво Slat Метал Платформа Кревет Рамка/Лесно Собранието Душек Фондацијата/3000lbs Тешки/Бучава

DEN 1576.80

Пристапност
Во достапна форма

✔ СТРУКТУРА : Засилен челик кревет рамка во комбинација со пошироката рамни дрвени slats направи целиот кревет рамка посилни и постабилни,го издржат 3000 фунти на статичен притисок и го спречува структурни извртување. ✔ УНИКАТЕН ДИЗАЈН : 0.5" помали големината на рамката дизајн, Душек целосно покривање на edgs/агли за вашиот safty, совршено се вклопуваат традиционалните тешки душек или на мемориска пена душек; 11.5" инчи Простор за Складирање под. ✔ БУЧАВА СЛОБОДНИ : Не се лизга ремени на дрвени slats спречи душек од подвижни или бучава,зголемување на душек живот очекување; Нема повеќе доделување кутија извори. ✔ ЛЕСНО СОБРАНИЕ : Интегрирана компактен дизајн може да се постави во рамките на 20 минути од страна на собранието минимална компоненти без дополнителни tools/ Headboard компатибилни. ✔ 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА : Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нашиот Производ Гаранција или Услуги на Клиентите за Помош.Ние сме секогаш подготвени да одговорат во рок од 24 часа.Бесплатна замена на делови ќе бидат обезбедени.

Главните карактеристики

Избор на клиент