.

.

Denman Backcomber за Задевање, Мазнење & Up-дали е за Перики & Екстензии за Коса, Црна D91

Denman Backcomber за Задевање, Мазнење & Up-дали е за Перики & Екстензии за Коса, Црна D91

DEN 310.80

Пристапност
Во достапна форма

СОВРШЕН ЗА ЧАНТА/TRAVEL : Едноставно се фрли на оваа лесна четка во вашата чанта или торба поради својата компактна големина.PINTAIL РАЧКА : Три по ред на беспомошна влакната кои ви обезбеди контрола на pintail се справи со толку не ви треба надразнување чешел.Да се СОЗДАДЕ ВОЛУМЕН : На Backcomber додава волумен & висина за целосни изглед на косата, исто така од суштинско значење за полиран & елегантни до направите е & backcombing.МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : На Backcomber може да се користи како надразнување, назад-чешла, мазнење, полирање, намалување на frizz, создавање на елегантни завршува.За НЕГА на НАСТАВА : Измијте се со топла, сапуница вода.Исплакнете ги и оставете да се исуши подалеку од директна топлина и сончева светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент