.

.

U-рог Флорални Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активни 40mm(СМ-R500),Силикони Спортски Ремени Печатени Шема Wristband за Меѓусебно 20mm Ширина Брзо Ослободување Бенд за ?

U-рог Флорални Бендови Компатибилен со Samsung Galaxy Види Активни 40mm(СМ-R500),Силикони Спортски Ремени Печатени

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА на : ГОЛЕМИ(5.9-7.8 Инчи),Копија од оригиналот на Samsung Galaxy Активни Види 40mm со должина ширина и позиција дупки.Бендот должина може да биде 5.1-7.0 Инчи(130-178mm) од првиот pisition дупка до последниот.МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет со силиконска да направи да се чувствувате мека и удобна.ДИЗАЈН : Форма од оригиналниот Galaxy Види Активни 40mm но шарени слика шоу на бенд површината за да се покаже вашите индивидуални и charateristic.Исто така, тоа е компатибилен со сите 20mm со бендот се види, како што се Samsung Опрема Спорт Smart Watch/ Галакси Види 42mm /Опрема Спорт/Опрема S2 Класичен/Garmin Vivoactive 3 /Ticwatch 2/ Ticwatch E Smart Watch.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : Бенд само со конектори да се види во целина.НЕ СЕ ВИДИ.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИ : ЕДНА година гаранција со твоите satifaction.Одговори во рок од 24 часа кога имате било какви прашања или проблеми.Декорација на вашиот бенд &види, подароци за вашите пријател &вашиот живот!Ние сме специјализирани во печати бенд, едноставен, но убави фотографии печатење на бендот површината тогаш светот ќе биде повеќе шарени!Се надеваме дека ќе го купите и да уживате во бенд!Добредојдовте да не контактирате ако имате било каква идеја или совети!.

Главните карактеристики

Избор на клиент