.

.

TUANDUIRG Божиќ Украси Божиќ Чорапи Бонбони Чанти Божиќ Чорапи Подарок Перница Елка Приврзоци Дедо Стил (Боја : Црвена Стар Човек)

TUANDUIRG Божиќ Украси Божиќ Чорапи Бонбони Чанти Божиќ Чорапи Подарок Перница Елка Приврзоци Дедо Стил (Боја

DEN 705.84

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е најдобриот подарок за деца, момчиња, девојки и возрасни.На sock може да се користи како декорација за семејствата, канцеларии, училишта, трговски центри, или како подарок за пријатели, роднини и вработените.Таа има едноставна шарм и различни стилови, и ќе се користи со сите видови на Божиќ decorations If имате било какви прашања во текот на шопинг процес, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 hours Material : cloth Size : 25*45color : red Gift цели : конференција подароци, помош, подароци, празнична подароци, награди и сувенири.На sock може да се користи како декорација за семејствата, канцеларии, училишта, трговски центри, или како подарок за пријатели, роднини и employees The сива снегулка декоративни чорапи додадете светла боја и да навиваат за нашата камин и дневна соба.Тоа е еден од основните подароци за Божиќ. ❤ Овој Божиќ Порибување е лесно да се откажам од каминот мантија, елката или на други места за декорација.Трансформира вашиот дом во зимски земјата на чудата со овој снегулка порибување.Вие и вашето семејство ќе богатство овој празник keepsake за годините што доаѓаат.

Главните карактеристики

Избор на клиент