.

.

uxcell 50pcs Гума Крајот Капи 2mm ID Винил Круг Цевка Топ Кап Покрие Завртка Тема Заштитници Црна

uxcell 50pcs Гума Крајот Капи 2mm ID Винил Круг Цевка Топ Кап Покрие Завртка Тема Заштитници Црна

DEN 143.76

Пристапност
Во достапна форма

【2mm ВНАТРЕШНА КОЛ】 Круг крајот капа корица вклопува 2mm кол круг цевка или завртка или цевка. 【ДОБАР ЗАШТИТНИК】Нашите флексибилни крајот капи се спречи scuffs на кујната или дрво кат,на метален стол совети, мебел, чаир нозе, табела нозе или совети, завртка тема, ноктите глави, или за покривање на сите круг цевки. 【ФЛЕКСИБИЛНИ ВИНИЛ МАТЕРИЈАЛ】 Тема заштитник капакот е изработен од винил гумени материјал, флексибилни и изолирани. 【ГОЛЕМИНА ИЗБОР】Бидејќи гумени материјал е мек и еластичен, ние препорачуваме изборот гума крајот капа дека е малку помал од надворешниот дијаметар на производот да бидат заштитени.На пример : надворешниот дијаметар на вашиот производ е 9.8 милиметри кол, изберете гумени капак на 9.5 мм!. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】 Совршен за покривање навртки или други навој делови, кружни цевки, мебел нозе и така натаму.ГОЛЕМИНА НА КОПЧЕ.Бидејќи гумени материјал е мек и еластичен, ние препорачуваме изборот гума крајот капа дека е малку помал од надворешниот дијаметар на производот да бидат заштитени.На пример : надворешниот дијаметар на вашиот производ е 9.8 милиметри кол, изберете гумени капак на 9.5 мм!.

Главните карактеристики

Избор на клиент