.

.

Салон Организатор со 5 Фиоки Широк Не-Плетени Синтетички Ткаенини Складирање Фиока Единица за Спална соба

Салон Организатор со 5 Фиоки Широк Не-Плетени Синтетички Ткаенини Складирање Фиока Единица за Спална соба

DEN 1679.76

Пристапност
Во достапна форма

Може да се стави овој салон во вашата спална соба, бања,плакари, livingroom или во ходникот и entryway.Користите било каде сакате да го додадете малку стил на вашиот организациски потреби. 4 прилагодливи нозе ви овозможи да ги користите на нерамни површини и додава дополнителна стабилност.Кога Ткаенина ги Исполнува Строгите Метал : совршен микс носат своите предности во полна игра железо рамка нуди стабилна поддршка за ткаенина кутии, и ткаенина елемент додава мека и пријатна на допир на металните-врамени салон фиока, и е повеќе лесни да се движат.Метал-врамени салон фиока е лесен за лесно да се движи или да се вклопат во помали простори.5)cm (L x W x H) / (11.Користете го ова 5 фиока салон веднаш до креветот како nightstands, или во која било соба како акцент на табелата, место во внатрешноста на плакарот за да се создаде дополнителна складирање и одржување нередот под контрола.Едноставно, надминете на шрафовите во позиција и се одвиваат на 5 фиоки и нејзините подготвени да ја скроти хаос.Овој лесен за употреба градите на фиоки може да се користи во повеќе соби низ дома.46) / (30 x 27 x x x x 21.3 kg Статичен Капацитет На Полица : 33lb / 15kg Статичен Капацитет На Секоја Фиока : 11lb / 5kg Парчиња се Вклучени : 1 x Фиока за Складирање Салон 1 x Монтажа Алатка за Полнење 1 x Инструкции.Можете да ги сортирате предмети по вид.Со овие мебел фиоките се залага ќе може да се врати уреден дом.7) / (100 x 30 x 55)cm (L x W x H) Фиока Димензија : (18.

Главните карактеристики

Избор на клиент