.

.

JIAD 5 Литри 20 Литар, Метални Резервоарот, Гас Гориво Бензин Моќ Stardard Може да Дом Копија Резервоарот со Spout, Итен Бензин Дизел за Да Станица, Војска Зелена

JIAD 5 Литри 20 Литар, Метални Резервоарот, Гас Гориво Бензин Моќ Stardard Може да Дом Копија Резервоарот со

DEN 1511.76

Пристапност
Во достапна форма

Солиден Трајни Изградба - Ова Гориво Може да се гради со премиум ладно валани челични тело и уредни заварени печат шевовите, која обезбеди својата добра трајност и сигурност, совршен за солиден off-road како итни резерви лименки.Со бајонет затворање која пломби капакот цврсто, што не мора да се грижите за spills или протекување.И latch е фиксна со заклучување со pin ефикасно да се спречи случајно отворање, додека сте на пат.Исто така, брзо резето за ослободување на капакот, го прави лесно да се отвори може да во случај на итност.Секој може да има пропустливи дупка внатре што ви овозможува да го испразните може брзо.Отворањето исто така може да одговара совршено со флексибилната или фиксна млазницата, кој лесно се заклучува врз може и ви овозможува да совет над неа и ставете ја во гориво вратот на возилото без одлевање насекаде.На latch е фиксна со заклучување со pin ефикасно да се спречи случајно отворање, додека сте на пат.Исто така, брзо резето за ослободување на капакот, го прави лесно да се отвори може да во случај на итност.Оваа резервоарот за гориво може да биде опремена за сите автомобили, бродови, држејќи бензин или гориво.Тоа е навистина еден убав објект за секој автомобил ower!.Спецификации : 1. Капацитет : 20 L 2. Боја : Армија Зелена 3. Димензии : (13.78 x 6.50 x 17.91)" / (35 х 6.5 х 45.5)cm (L x W x H) 4. Тежина : 103.35 мл / 2930 g Пакетот Вклучува : 1 x мазут Вода Бензин Дизел за Складирање Може да се 1 x Spout.

Главните карактеристики

Избор на клиент