.

.

Губење на Машина за Сечење, Рационализација Машина Тело Коса Тример, Модерен Изглед за Возрасни Коса за Сечење Barbershop Дома

Губење на Машина за Сечење, Рационализација Машина Тело Коса Тример, Модерен Изглед за Возрасни Коса за Сечење

DEN 3668.64

Пристапност
Во достапна форма

Ниско ниво на бучава и ниски вибрации, можете да го користите без нарушување на другите.Рационализација на машина тело, дршката е лесен за контрола и да работат, да ви донесе олеснување. 3pcs граница чешли се достапни, лесно се контролира должина на сечење, помош почетници да се добие подобра фризури.Усвојува титаниум керамички машина главата, ножот е исклучителна без заглавен коса, безбедно и брзо сечење на косата.Модерен изглед, опашката крајот виси прстен дизајни, лесно за чување по употребата.Функција : 2. 3pcs граница чешли се достапни, лесно се контролира должина на сечење, помош почетници да се добие подобра фризури.3. Модерен изглед, опашката крајот виси прстен дизајни, лесно за чување по употребата.4. Ниско ниво на бучава и ниски вибрации, можете да го користите без нарушување на другите.5. Рационализација на машина тело, дршката е лесен за контрола и да работат, да ви донесе олеснување.6. 1400m Ah литиум батерија, брзо полнење и долго издржливост, високи перформанси.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Clipper Color : Silver Cutter Главата Материјал : Титаниум Керамички Машина Head Charging Метод : USB Charging Charging Време : 2 Hours Use Време : 180 Minutes Voltage : 110-240 VPower : 5 WBattery Капацитет : 1400m Ah Battery Модел : 18650 Battery Тип : Battery Package Листа : 1 x Коса Clipper1 x Manual3 x Граница Чешли(2 / 3 / 4 MM)1 x USB Cable1 x Чистење Brush Thank вас за вашиот избор и се надевам дека ќе имаат среќен shopping In цел да се осигура дека ќе го добиете пакетот што е можно поскоро, ве молиме пополнете во детални адреса (улица, куќен број, поштенски код)Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт us We ќе ви послужи wholeheartedlybest желби.

Главните карактеристики

Избор на клиент