.

.

AMLESO 36Pcs Коса Ролки, Косата Curlers со Гумени Бендот Бран Перм Род Фризерски Стил Алатка за Жените Дами Девојки

AMLESO 36Pcs Коса Ролки, Косата Curlers со Гумени Бендот Бран Перм Род Фризерски Стил Алатка за Жените Дами

DEN 287.76

Пристапност
Во достапна форма

Таа работи добро и на сува, како и влажна коса.Употребата на овие ролки не предизвика никаква штета на вашата коса.На држат коса ролки даде на вашата коса поставен волумен со кадрици или.Лесен за употреба ,можете да виткање на вашата коса со себе во слободно време.Тие се clung на вашата коса лесно, без никаква поддршка на иглички.Опис : - Ја држат коса ролки даде на вашата коса поставен волумен со кадрици или . - Добро работи и на сува, како и влажна коса. - Тие се clung на вашата коса лесно, без никаква поддршка на иглички. - Користењето на овие ролки не предизвика никаква штета на вашата коса. - Лесен за употреба ,можете да виткање на вашата коса со себе во слободно време.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Како на сликата show Package Вклучува : 36 x Брановидна Коса Ролери.

Главните карактеристики

Избор на клиент