.

.

BECCYYLY Запечатување Лента F U H Форма Стаклена Врата Запечатување Ленти Бања Екран Вратата Weatherstrip Силиконска Гума Прозорец Стакло Печат Лента Запечатување Лента (Бој?

BECCYYLY Запечатување Лента F U H Форма Стаклена Врата Запечатување Ленти Бања Екран Вратата Weatherstrip Силиконска

DEN 1636.80

Пристапност
Во достапна форма

Се елиминира чистење проблеми, дамки од вода и масло, дамки може да биде лесно да се исчистени.Лесно да се намали за било должината и клип на.Еколошки трајни квалитет на печат, не ќе се претвори жолта прекувремена работа.Направен од флексибилни, водоотпорни гумени материјал, тоа е ултра-тенок и ултра-меки високо ниво на транспарентност, што не влијае на користењето на врати и прозорци.Лесен за инсталација : Отстранување на стари туш кутија печат од стаклена врата и притиснете на нови заптивка врз туш вратата од под - заврши.

Главните карактеристики

Избор на клиент