.

.

Moromuu 3-Ниво за Складирање Салон за Спалната соба, Салон со 7 Фиоки, Ткаенина Салон за Ходникот, Entryway, Плакари, Кула Организатор Единица, Крем

Moromuu 3-Ниво за Складирање Салон за Спалната соба, Салон со 7 Фиоки, Ткаенина Салон за Ходникот, Entryway,

DEN 1799.76

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален Салон : Ова градите на кула е одлична за спални соби, расадници, playrooms, entryways и совршено се совпаѓа со други Moromuu спалната соба кабинет.Тоа е лесен, па ќе може да се движи до секоја соба сакате да се tidier лесно.Доволно Организација Простор : 7 посебна количка за фиоки од 3 различни големини ви помага вид предмети по вид, идеален за плакари, спални соби, дневна соба, расадници, playrooms, entryways, итн. 7 Градите на Фиоки : 7 фиоките се направени од високо-квалитет на оксфорд ткаенини; Дрвена рачка не само што не е лесен, но исто така убави; 4 прилагодливи пластични нозе заштитете го вашиот под од гребење.Цврстата Структура : Анти-ѓубрето систем ќе се обезбеди ваша безбедност ; Силна челична рамка и водоотпорен дрво tabletop понуда стабилна поддршка и да се обезбеди години на употреба.Лесна Монтажа и Гаранција : Лесно да се соберат со хардвер вклучени во половина час; Вкупната димензија : 31.5" L x 11.4" W x 31.2" H; Moromuu обезбедува одлични услуги на клиентите пред и по купувањето.Информација за производот : Вкупно димензија : 31.5" L x 11.4" W x 31.2" H. Боја : Крем Овој салон е одлична за спални соби, расадници, playrooms, entryways.Moromuu ткаенина салон со 7 количка за фиоки, одлична за организирање на вашата облека, ќебиња и други додатоци.Карактеристики 7 отстранлив фиоки за складирање направен од високо-квалитет не-плетени ткаенини.4 прилагодливи нозе заштитете го вашиот под од гребење.ЗАБЕЛЕШКА : Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Избор на клиент