.

.

Sotodik Бебе Бања Играчки Када Играчка Патка Пумпа за Вода Електрично Автоматско Туш Главата, Зачувана Бања Писклив Играчки,Бања Туш Играчка Риба Нето Игра за Деца и Б?

Sotodik Бебе Бања Играчки Када Играчка Патка Пумпа за Вода Електрично Автоматско Туш Главата, Зачувана Бања

DEN 551.76

Пристапност
Во достапна форма

[Електрично Автоматско Туш Глава ] : Едноставно прикачите Моќен вшмукување чаша на мазната површина за на када или во бања цврсто, стави пумпа во вода и притиснете ѕвезда во облик на копче, проток на вода ќе се испрскаат континуирано од туш главата. (Потребни 3 АА батерии ,не се вклучени). [Прилагодливи Млазницата Када играчки] : прачка од туш главата може да се прилагоди флексибилно од 360 степени,Децата може да се прилагоди на соодветен агол да уживате во забавата на играње во вода.Ве молиме да се напомене дека батеријата е затворена и водоотпорен,ве молиме бидете сигурни да го користите. [Два Вода Штекер Метод] : Постојат два вода штекер методи,мека режим може да нежно се грижи за бебето кожата и чистење на владата да може ефективно да се исчисти пена и нечистотија.Тоа е добра печат и долга низа за да се обезбеди најдобри искуство игра за деца. [Креирање Часа на Забава Изведба] : 4 PCS лебди писклив бања играчки се дизајнирани за малку раце да се сфати, и да се притисне ,тие може да се направи "bebe~" звук кога се исцеди.Децата, исто така, може да лажичка до нивните омилени животни со риболов нето алатка,која ќе се Подобри рака-око координација и рака флексибилност,исто така, го зголеми родители-деца на времето. [Висок Квалитет и Безбедност] : Sotodik електрични патка бања играчка направена на безбедна и високо-квалитетен материјал, круг работ дизајн ќе обезбеди максимална безбедност за вашите деца.Плови бања келеш играчки, BPA Free, Phthalate Слободни & Доведе Слободни,100% Безбедно и нетоксичен.МЕКА РЕЖИМ.ЧИСТЕЊЕ НА ВЛАДАТА.Само да се држи на вшмукување чаша на плочка и притиснете на прекинувачот, туш автоматски ќе посипете вода и светлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент