.

.

Шише за вода со Рачка Од 2,5 L Големи Спортски Шише за Вода Половина Галон BPA Free Пластични Шишиња со Вода Широка Уста Шише за Вода 83oz Обновливи Салата Вода Jug за Дома Пи?

Шише за вода со Рачка Од 2,5 L Големи Спортски Шише за Вода Половина Галон BPA Free Пластични Шишиња со Вода

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

【Голем Капацитет & Преносни】VENNERLI шише за вода со дршката е лесно да се носат и може да се користи како сад.Голем спортски вода на југ, максималниот капацитет е за 2,5 L / 83oz кој може да се задржи вашата дневна спорт и фитнес потреби и да ви хидриран во текот на денот, и добар за вашето здравје. (Забелешка : Престојуваат хидрирани е добар за губење на тежина и апетит контрола.). 【Широк-Устата и Мал Дијаметар】шише за Вода со широк устата лесно да се пополни мраз или овошје, и дополнително се опремени со мал дијаметар маска за да се намали вода излез, кои можат ефикасно да се избегне преливник водата кога ќе пиење.На шише за вода со транспарентни outlook и ознаките на капацитет, може да направи да се провери дневниот вода доза лесно. 【Практични и Мултифункционален】половина литри вода на југ има лесни, преносливи, leakproof, повеќето специјални е дизајн на широк-устата и голем капацитет може да се користи како сад да се носат опстанок колекции, која е погодна за пешачење, фитнес, кампување, риболов, спорт, велосипедизам, работа, патување, и други затворен активности или outdoor спортови. 【Безбедно и Издржливи】Големи шише за вода со рачка е направен од цврст материјал кој не е лесно да се напукнато или да се истури, со соодветни капацитети, пошироката устата, удобно и стабилност рачка, течење-доказ флип капа, може да се обновливи и рециклираат.BPA-Free, Мирис за слободни, и безбедно за пиење. 【Одлична Услуга】24 часа на онлајн одговор.Ако не сте задоволни со нашата вода на југ, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за наплата или да го замени.Ние ќе се обезбеди најдобра услуга и шишиња за да можете секогаш.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ НЕ СЕ БЕЗБЕДНИ, НЕМА ТОПЛА ТЕЧНОСТ, НЕ СЕ ОТКАЖАТ ОД ВИСОКО МЕСТО.Многу течности се потребни од страна на човечкото тело секојдневно да помогне во одржување на здравје и енергија.Со безбедноста и хуманизирано дизајн, оваа голема шише за вода ќе бидат придружни за преносни течност додаток.

Главните карактеристики

Избор на клиент