.

.

Види Магнетни Држачи за Полнење Кабел за SDGHAW Ажурирање на Верзија iWatch Пренослива Безжична Кабелот за Полнење Компатибилен со Apple Види Серија SE/7/6/5/4/3/2/1 iOS 6.0 (1M)

Види Магнетни Држачи за Полнење Кабел за SDGHAW Ажурирање на Верзија iWatch Пренослива Безжична Кабелот за Полнење

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Apple Се Види Серија 1 : Apple Се Види, Apple Се Види Спорт, Apple Се Види Edition Apple Види Серија 2 : Apple Се Види, Apple Се Види Nike+, Apple Се Види Hermès, Apple Се Види Edition Apple Види Серија 3 : Apple Се Види, Apple Се Види Nike+, Apple Се Види Hermès, Apple Се Види Edition Apple Види Серија 4 : Apple Се Види, Apple Се Види Nike+, Apple Се Види Hermès.За да се спречи прегревање, препорачливо е да го полначот без јас-види случај.Apple Се Види Серија 3 : Apple Се Види, Apple Се Види Nike+, Apple Се Види Hermès, Apple Се Види Издание.Силни магнетни Адсорпција ви овозможува да се прилагоди на агол слободно без deviating од полначот центар.Ве молиме отстранете го кабелот кога не користите i Watch Држачи за Кабел, неточни полнење метод ќе штета на i Watch Полначот и намалување на користење на времето.Apple Се Види Серија 2 : Apple Се Види, Apple Се Види Nike+, Apple Се Види Hermès, Apple Се Види Издание.Ние сме посветени на обезбедување на задоволително ниво на услуга за да сите наши клиенти.Преносни Види Полначот : Лесен и компактен, овој часовник полначот може да се користи во различни места.Никогаш не допирајте извор на топлина со влажни раце.Избегнувајте вода кога се полни со Безжични i Watch Пренослив Апарат.За да се спречи прегревање, препорачливо е да го полначот без јас-види случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент