.

.

ALAZA Пеперутка Девојка Цвет Голем Складирање Перење Кошница со Рачки за Ќебе Крпи Расадник Забавува Бин 20 x 20 x 14

ALAZA Пеперутка Девојка Цвет Голем Складирање Перење Кошница со Рачки за Ќебе Крпи Расадник Забавува Бин 20

DEN 444.00

Пристапност
Во достапна форма

[Екстра Големи Димензии] : 20 X 20 X 14 инчи(50.8 X 50.8 X 35.5 cm).Тоа е количка кога тоа не е во употреба, лесно да се движите и да го земе. [Добар Изглед] : Тоа може да декорирате вашиот дом, а исто така и со модата печатење од надвор, црно на дното, бела боја на внатрешноста. [Еко-пријателски Материјал] : Надворешниот платно, внатрешна ткаенина со бела ЈП ткаенина, памук јажето, тоа е водоотпорен,тоа е безопасно и безбедно,Тоа стои многу стабилен. [Перење инструкции] : Машината за перење не е дозволено, ние ви препорачуваме да се мијат со рака. [Повеќенаменски Кошница] : Тоа е одлично за организирање на валкан или чист перење, држи дете играчки, книги, тоалетна хартија, пелени, ќебиња, перници и така натаму, погоден за сите видови на сценарија : спална соба, плакар, бања, дневна соба, декоративни складирање кошница, па дури и во багажникот на автомобилот,тоа исто така може да се користи како подарок за вашите родители, љубовник, пријатели, или Божиќ и Нова Година, ноќта на Вештерките.Safe Материјал : Тоа е здрава материјал без никакви хемикалии, а тоа е без мирис кој што ќе им даде на вашиот дом повеќе удобно feeling High Квалитет : Ние ги користиме на напредна технологија на печатење, тоа нема да избледи и durable Fashion Дизајн : Нашите производи се користи модерни дизајни за да ги даде на вашиот почетен многу модерен чувство.Висок Квалитет на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние сигурно ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Главните карактеристики

Избор на клиент