.

.

Liaosax Плакар Облека Торба Креативни Модни Ретро Симпатична Шише Складирање Zip Торби за Облека 70 X 50 X 28 см Ватенка Bedspread Перница Багаж се Движат Tote Облека Плакарот Скла

Liaosax Плакар Облека Торба Креативни Модни Ретро Симпатична Шише Складирање Zip Торби за Облека 70 X 50 X 28

DEN 720.00

Пристапност
Во достапна форма

Облеката организатор капацитет е 90 L која е пространа за вашиот утешители, ќебиња, перници, кадифен играчки, јакни или други облека.Засилен шевовите се спроведува за дополнителна сила, товарот капацитет е двојно поголема.

Главните карактеристики

Избор на клиент