.

.

8-32 x 1 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100

8-32 x 1 Дупчиња Овална Глава на Машина Завртки Нерѓосувачки Челик 18-8 Количина 100

DEN 1056.00

Пристапност
Во достапна форма

Глава Висина : 0.152".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.164".Теми По Инч (TPI) : 32. Груб или парична Казна Тема : КРУПНИ, Нишка Покриеност : Целосна Тема, Тема Должина : 0.848. Глава Стил : Овална Вози Стил : Дупчиња Тема : 8-32 вкупна Должина : 1" Број на сврзувачки елементи во Пакет : 100.

Главните карактеристики

Избор на клиент