.

.

ZSJXJJ Лесни Солидна Утешителот SetDuvet Покрие Цртан филм Постелнина Поставите Двојна Големина за Деца Момче Девојки Спална соба Оркестарот Домашен Текстил (Боја : 3, Гол

ZSJXJJ Лесни Солидна Утешителот SetDuvet Покрие Цртан филм Постелнина Поставите Двојна Големина за Деца Момче

DEN 316.80

Пристапност
Во достапна форма

1,Нашите постелнина covers Reversible : утешителот нуди исклучителни стил на двете страни; сите парчиња во собата, се дополнуваат едни со други за добро-координирана ефект. 2,Нашите постелнина covers Lightweight и врвно мека : изработени од полиестер микрофибер за мека рака се чувствуваат и пријатна топлина; погоден за сите сезони. 3,Нашите постелнина covers Easy нега : машина за миење со ладна хлор и собори сува на ниско ниво,. 4,Нашите постелнина covers Item бродови вакуум запечатени;. 5, Нашите постелнина covers Down Алтернативни Реверзибилна Утешителот.Материјал : Microfiber Double игли за шиење edge Printing Технологија : дигитални printing You може да се провери големината на фотографијата за да изберете што сакате.Answer : ___________________________ Note : 1. Овозможи мерење 1-4 cm (0.39-1.57 инчи) грешка е дозволиво.2. Овој сет постелнина, не содржи било утешителот или пополнување.4. Не се впие се мијат со топла вода,правото температура е под 35 centigrade.

Главните карактеристики

Избор на клиент