.

.

Програмер Програмата Интерфејс Вчитување Телефон Паричникот Чанта Виси Мобилни Торбичка Црна Џеб

Програмер Програмата Интерфејс Вчитување Телефон Паричникот Чанта Виси Мобилни Торбичка Црна Џеб

DEN 2258.40

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : -Трајни и удобно материјал.; -Да се носат со крст-тело или еден рамо. ; -Магнетно брзо копче затворање.; -Совршени за вас и вашите пријатели да го однесе насекаде без да го држите телефонот и натпревар облека што ја носат.Пакет Количина : 1 x виси чанта.

Главните карактеристики

Избор на клиент