.

.

JUSTZHENFENG Електричар Алатка Торба за Чување Торбичка Голем Капацитет Поправка Тешки Организатор Задебелена Платно Столарија Еден Рамо, Рака Алатка Организатор

JUSTZHENFENG Електричар Алатка Торба за Чување Торбичка Голем Капацитет Поправка Тешки Организатор Задебелена

DEN 928.80

Пристапност
Во достапна форма

Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се дизајнирани да ги задоволат потребите на одржување алатки, електрични алатки, и тешки хардвер.Направени од згусне платно ткаенина, отпорно на гребење, носат-отпорни, зацврстување на товарот, издржливи.Повеќе џеб дизајн, внатре и надвор од голем капацитет за дизајн, може да се сместат голем број на алатки, лесен за носење, повеќе лесен за употреба.Проширување на целокупната рамо, рака, намалување на носечките, рамениците не се уморни; Прилагодлива должина, удобен и удобно.Тебе висина дизајн, чувство на раслојување, убава и великодушни.Наменета за професионални workloads Нашите колекции се прилагоди колекции со пространа на ентериери и се дизајнирани да ги задоволат потребите на одржување алатки, електрични алатки, и тешки хардвер.Материјал : canvas Color : black Type : еден shoulder Size(Dxšxv) : за 24x12x19cm Package вклучува : 1* алатка bag1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент