.

.

Wildkin Деца Модерна Нап Мат со Перница за Деца Момчиња & Девојки, Идеален за Дневните & Предучилишно, Карактеристики Еластична Агол Ремени, Памук Мешавина на Материјал

Wildkin Деца Модерна Нап Мат со Перница за Деца Момчиња & Девојки, Идеален за Дневните & Предучилишно, Карактеристики

DEN 1055.76

Пристапност
Во достапна форма

Неговото патување-friendly дизајн го прави лесен за вашиот малку еден да ги преземе своите Нап Мат-и-од дневните, предучилишните, sleepovers, и повеќе.Wildkin нап мат со перница за деца, момчиња и девојки има живописни бои кои траат и никогаш да не исчезнат, дури и со честите миење.Се придржува до сите правила и прописи утврдени од страна на Потрошувачот Производи Комисија за Безбедност.Украсување вашите дете соба, нема проблем, ние исто така нудиме часовници, мебел, и rugs PRODUCT ФУНКЦИОНАЛНОСТ И БЕЗБЕДНОСТ : Секој одмор мат за градинка карактеристики тркалаат-up) дизајн, заврши со еластична ремени за да се обезбеди тоа кога навива и удобен сметководствена се справи.Децата' naptime ќе биде многу послатка со нашиот сите во еден модерен виткање мат.Кликнете на "Додади во Кошничка" сега и ги споделите со вашите малечки искуство практичноста и удобноста со нашите Wildkin остатокот мат за девојки и момчиња Производи!Лебдат исклучување на спиење во текот на нап време е бриз кога вашето дете е стуткав во Wildkin Модерната Нап Мат. 90 ДЕНА ГАРАНЦИЈА ОД ДЕФЕКТИ : Ние се стремиме за среќен клиент искуство!Сите наши производи се карактеризираат 90-ден производителот против дефекти - нормалното носат и солза, и злоупотреба исклучени.Отстрани перница пред миењето.25 инчи со удобен дизајн е совршено големина за одржување на вашата мала една атмосфера.Се мијат во комерцијални пред-вчитување на машина во ладна вода на нежна циклус.

Главните карактеристики

Избор на клиент