.

.

Кујна Отпад Кантите ,Виткање Ѓубре може да, Виси корпата за Ѓубре за Кујната Кабинет Вратата Може да се додадат на Кабинет Вратата на Кујната Фиока Спалната соба D

Кујна Отпад Кантите ,Виткање Ѓубре може да, Виси корпата за Ѓубре за Кујната Кабинет Вратата Може да се додадат

DEN 1932.00

Пристапност
Во достапна форма

Работи Одлично Со Обновливи Намирници Кеси.Може да биде укината кога не е во употреба. 【Голем Капацитет Ѓубре Кошница】Димензија : 10*6. [Широка Примена]-Овој свитлива виси ѓубре во голема мера може да ги снима кујна простор.Ве молиме мерење на дебелина на врата пред да го купат. 【ВРВЕН КВАЛИТЕТ】што Виси на Ѕидот Монтирани Ѓубре Може да се Направи На Одделение за Заштита на Животната средина и Материјални, Не-Токсични и Невкусна, го Штити Вашето Здравје, исто така, Цврсти и Издржливи Доволно За Користење и Внатре или Outsid.Стави на ѓубре торба Стави на фиксна прстен Усогласување на позиција и се откажам Карактеристики : Practcial & Креативен Дизајн,нови надградба, свитлива, простор за заштеда на енергија, лесен за употреба, Тоа е полесно да се чисти ѓубре, и тоа исто така може да се поправи на ѓубре торба на Дебел материјал, висок капацитет, лесно да се справи со кујна ѓубре У облик на картичка, погоден за панели со дебелина помала од 0.86 инчи/2,2 см"Оваа количка виси ѓубре во голема мера може да ги снима кујна простор.[Расклопна & Виси] - Расклопна и hangable дизајн исклучително зачувате простор, да ги задржи на кујната или соба чисти и уредно.Може да биде укината кога не е во употреба.Капацитет : 9liters。 Дебелината на вратата треба да биде помалку од 0.Постои одреден заградата на дното на корпата за ѓубре, што исто така може да бидат поставени на подот како што е потребно.Тоа, исто така, може да бидат обесени на кујнската врата, кабинет вратата, провизии врата, фиока, автомобил или други.Инсталација Чекори : Отворете го здипли корпата за ѓубре .Убаво за Вашата Кујна Бања Спалната соба Дома Целосно Функционална, исто така, ги Задржи Вашите Dorm Кабинет Вратата Автомобил Фиока Вратата Чисти и Уредно.Лесен за носење, исто така погоден за употреба на отворено.Одличен Подарок за Вашите Пријатели во Вашиот Живот.Да зачувате Простор, да ги Задржи На Кујната Чиста и Уредна.Тоа што е мал во големина, но во голем капацитет.Еколошки Ѓубре Може.Постои одреден заградата на дното на корпата за ѓубре, што исто така може да бидат поставени на подот како што е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент