.

.

Nerf Куче Спирала Квичат Фудбал

Nerf Куче Спирала Квичат Фудбал

DEN 201.36

Пристапност
Во достапна форма

NERF-ТЕШКА : Nerf-квалитетни материјали се направи нашите squeaker спирала фудбал совршен за собирање и за изведување на наставата вашиот пес нови трикови.ВИСОКА ВИДЛИВОСТ : светли зелени фудбалот е лесно trackable за вие и вашето домашно милениче, без разлика каде и колку далеку ќе фрли тоа.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Лесни, трајни, и времето & отпорен на вода.ЗА СРЕДНИ И ГОЛЕМИ РАСИ : Со 5 инчен дијаметар, овој фудбалски е идеален за средни и големи раси.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место : Дизајниран со вас куче безбедноста на ум, секој од нашите куче играчки се тестирани за да се обезбеди бескрајни часови на семејна забава.Возраст Спектар Опис : Млади Возрасни.

Главните карактеристики

Избор на клиент