.

.

Дигитални Висина Мерач Електронски LCD Длабочина Висина Caliper 0-150mm Мерач Мерење Алатка за Мерење Алатки за Мерење Додатоци.

Дигитални Висина Мерач Електронски LCD Длабочина Висина Caliper 0-150mm Мерач Мерење Алатка за Мерење Алатки

DEN 1415.76

Пристапност
Во достапна форма

На дигитални висина мерач е мала тежина, висока јачина, носат-отпорни.Дизајниран со магнетни стојат, прецизност висина мерач би цврсто се држат за површини.Овој показател е високо прецизни мерења на уредот специјално за машини.Електронски Мини Мерење Алатки со LCD и магнетна база е лесен за употреба.Оваа метар може да се користи за да се измери висината на објектот, како и длабочина.

Главните карактеристики

Избор на клиент