.

.

HIKVISION ДС-9008HUI-K8 ПРО Серија TurboHD 8-Канал 4k 8MP Tribrid DVR, Топло-Swappable HDD Поддржува РАЦИЈА 0,1,5,6,10, НИ Верзија, (Без HDD се Вклучени) (Обновена)

HIKVISION ДС-9008HUI-K8 ПРО Серија TurboHD 8-Канал 4k 8MP Tribrid DVR, Топло-Swappable HDD Поддржува РАЦИЈА

DEN 2337.60

Пристапност
Во достапна форма

HDD не е вклучена, хард диск е потребен за снимање.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент