.

.

Винил Ѕид Уметност Decal - Заборавајте Грешка се Сеќавам Лекција - 16 x 30 - Модерна Симпатична Оптимистички Цитат Налепница за Спалната соба Плакарот Дневна Соба Playroom Ка

Винил Ѕид Уметност Decal - Заборавајте Грешка се Сеќавам Лекција - 16 x 30 - Модерна Симпатична Оптимистички

DEN 395.76

Пристапност
Во достапна форма

✓ Нашите високо квалитетни винил decal понуда "што Заборавајте Грешка се Сеќавам На Лекција" доаѓа во 16 инчи од 30 инчи.Сликите се прикажуваат и инспирација само.Сите наши винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение Lutema самолепливи vinyls. ✓ Нашата пренослив кора и се држи decal цитати, поговорки, и дизајни се совршен начин да се направи со изјава без да се скрши на банката.Ова е одлична за вашиот playroom, дневна соба или канцеларија. ✓ Се инспирирачка decal понуда.Тоа може да се примени на сите мазни и чисти површини како што се внатрешните ѕидови, врати, прозорци, огледала, шкафови, скалите, стакло, лаптопи, багаж, автомобилот ветробрани и браници, термос, филџани кафе и училиште врзива во зависност од големината. ✓ Оваа кора-исклучување на винил decal е лесно да се отстрани со никаква остатоци остави зад себе.Вклучува лесен чекор-по-чекор инструкции за тоа како да се лесно да се примени.Нашите самолепливи, не-токсични налепници се водоотпорни, трајни и ќе траат со години без пилинг, брчки или исчезнува. ✓ Во принцип, винил букви е еден од најновите и најголема трендови во модерна декорација.Затоа што нашите производи се со висок квалитет, тие даваат илузија на обоен ѕид уметност без неред, цена, или време.Што чекаш?Ајде да се лукав!.

Главните карактеристики

Избор на клиент