.

.

YYOYY U‑Зафат Видео Филмска Камера Рачка, Свитлива U‑Зафат Рачни Стабилизатор Носителот Зафат за dslr фото, Дигитална Видео Камера

YYOYY U‑Зафат Видео Филмска Камера Рачка, Свитлива U‑Зафат Рачни Стабилизатор Носителот Зафат за dslr фото,

DEN 2196.00

Пристапност
Во достапна форма

Усвојување на количка за дизајн, мала големина, по виткање и лесно да се носат.Употреба на У облик дизајн, нека ти се чувствуваат удобно во работењето.На дното е дизајниран со заштитна подлога, 1/4 тема мило да се прилагоди на позицијата на машината.Хексадецимален клуч е изграден во, тоа може да се управува во секое време и не е лесно да се изгуби.Постојат два универзални завртка дупки на врвот, која може да биде поврзан надворешен микрофон, ДОВЕДЕ до тоа и други дигитални додатоци.Усвојување на количка за дизајн, мала големина, по виткање и лесно да се носат.Употреба на У облик дизајн, нека ти се чувствуваат удобно во работењето.На дното е дизајниран со заштитна подлога, 1/4 тема мило да се прилагоди на позицијата на машината.Хексадецимален клуч е изграден во, тоа може да се управува во секое време и не е лесно да се изгуби.Постојат два универзални завртка дупки на врвот, која може да биде поврзан надворешен микрофон, ДОВЕДЕ до тоа и други дигитални додатоци.

Главните карактеристики

Condition:
Brand New
Material:
Plastic
Color:
Black
Thread:
1/4
Application:
DSLR, Digital Video Camera
Opened Size:
Approx. 11 x 16 x 3cm / 4.3 x 6.3 x 1.2in
Weight:
Approx. 189g
Package List:
1 x Camera Handle :
1 x Wrench :
1 x Manual :
Избор на клиент