.

.

ЛАК 40 Инчи Професионални Возен Механика, Автомобил Creeper Роботот Одбор Под Автомобил Гаража Алатка,Флексибилни Универзална Тркач,Ергономски Палубата,Преносни Handle35

ЛАК 40 Инчи Професионални Возен Механика, Автомобил Creeper Роботот Одбор Под Автомобил Гаража Алатка,Флексибилни

DEN 1197.60

Пристапност
Во достапна форма

▶Преносни рачка, дизајн на дршката го прави лесно да се движат брзо и го носат околу брзо по работа. ▶Длабоко алатка кутија, продлабочување алатка слот дизајн може да се одржи повеќе алатки и да ги поставите како ви се допаѓа. ▶Creeper употреба на завртки за засилување осигурува стабилност на производот и го олеснува работата. ▶Мека кожа потпирачи за глава, меки и удобни, што ќе ви овозможи да ја заврши својата работа во удобна и опуштена состојба. ▶Ние секогаш сме одговорни за нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било каков проблем, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пластични creeper Лежи Одбор е многу силна.Дршката е лесно да ги собереш, позиција или транспорт, и е ергономски дизајниран■ спецификација на Производот■ Пакет се Вклучени : ◆Материјал : PE1 creeper Лежи Одбор само■ Совет : ◆ Ние само го продаде creeper Лежи Одбор , не вклучувајќи и други украси.◆ Не допирајте или биде блиску до огнот извор за да се избегне топење деформација◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално.◆Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни оставите порака и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент