.

.

Поетски Неонски Серија Случај Наменета за iPhone 13, Двоен Слој Тешки Тешки Солиден Лесни Тенок Shockproof Заштитни Случај 2021 Нова Маска за iPhone 13 (6.1 Инчи), Сина

Поетски Неонски Серија Случај Наменета за iPhone 13, Двоен Слој Тешки Тешки Солиден Лесни Тенок Shockproof Заштитни

DEN 454.80

Пристапност
Во достапна форма

【 Shock Proof & Drop Тестирани 】 За i Phone 13 во Случај да НИ се МИЛИ-STD капка тестирани & користи од страна на агенциите за спроведување на законот.Ултра солиден користи од страна на спортистите да се заштити вашиот i Phone 13 од случајно капки, удари, прашина и гребнатини. 【 Тенок Исконски Дизајн со Портокал Акцент 】 За i Phone 13 Капак - Ултра тенок и лесен дизајн, без додавање на било кој дел или губење на елегантни iphone 13. Лесно да се лизга во и надвор од кеси & џебови. 【 Двоен Слој за Заштита 】 Случај за i Phone 13 - Флексибилни, Влијание апсорбирање на TPE + Тешко, Издржлив КОМПЈУТЕР со засилен агли, од страна на телото браник, покрена усните околу екрани и камера.Оваа i Phone 13 Случај е Shockproof/Капка-доказ/отпорност/Нула-доказ. 【 Анти Лизга Назад Шема 】 i Phone 13 Телефон Случај - го Спречува лизгање се движат возила, counter/биро врвот.Безбедна, grippy се чувствуваат во рацете за да се спречи случајно капки. 【 Дизајн за Мажите и Жените 】i Phone 13 Случаи - Безжични полнење компатибилен, не работат со Magsafe.САМО Компатибилни со i Phone 13 6.1 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент