.

.

Meffort Inc 15 15.6 инчен Neoprene Лаптоп Ракав Торба за Носење со Скриени Справи и Прилагодливи Рамо, Рака - Сина, Пурпурна Пеперутка

Meffort Inc 15 15.6 инчен Neoprene Лаптоп Ракав Торба за Носење со Скриени Справи и Прилагодливи Рамо, Рака

DEN 454.32

Пристапност
Во достапна форма

Hydrophobic (отпорност на вода) neoprene материјал, w.засилен двојна патент да се обезбеди вашиот уред.Висок квалитет на печатење на двете страни на кесата со лаптоп работ гарда.Се вклопува лаптоп големина до 15.6 инчен, Одговара на лаптоп димензија до : 15.2 инчен (385mm) x 11.5 инчен (290mm).Објектот може да се користи како торба w.рака во употреба, или може да се користи како носи торба (Скриени Рачка) или Ракав.Answer : ___________________________ Note : патент нема да се затвори целосно кога се скриени во дршката е во употреба, но тоа не влијае на функционалноста.Овие премиум уникатно дизајниран боја за појавување на neoprene ракав / кеси се ultimate за софистицирани on-the-go корисници.Тоа ги штити и продавници вашиот Лаптоп безбедност.Единствена слика се појавува на двете страни на neoprene ракав торба.Тие се направени од издржлив neoprene дека е природно абење и оштетување отпорни.Ентериерот е исто така, neoprene, па тоа е нормално нуди ниво на не-нула баласт.На засилен двојна патентите ќе се задржи вашиот уред безбедна и сигурна.Тенок, лесен и пренослив, па тоа ќе се вклопи во вашата торба, ранец, гласник торба, или да ја користите како носи торба со себе.

Главните карактеристики

Избор на клиент