.

.

Alamo Репа Семе (20+ Семиња) | Не ГМО | Зеленчук Овошје Билка Цветни Семиња, за Садење | Home Стаклена Градина Пакет

Alamo Репа Семе (20+ Семиња) | Не ГМО | Зеленчук Овошје Билка Цветни Семиња, за Садење | Home Стаклена Градина

DEN 1704.00

Пристапност
Во достапна форма

Посееш семето во затворена просторија 4 недели пред последниот мраз.Растенијата 1/4" длабоко.Вода и сонце редовни.Одличен додаток на вашата Градина, Стаклена или Цвет Кревет!.Преданија, Органски, Не ГМО, Зеленчук, Овошје, Билка, Цвеќе Градина Семе.Испорака и Точка Гаранција!.САД Расте и се Испраќаат од Тексас. 33 дена.Brassica rapa. (Ф1) Фабриката произведува високи приноси и квалитет, репа корени и репа зелените.Таа има одличен вкус и вкусни зеленчук.Приносите се до 50% поголем од стандардот репка зелените.Брзо расте премногу, само 33 дена!Фабриката има способност за повеќе прекини.Порасна за блузи само.Одличен избор за дома градини и пазарот на лозарите.Болест Отпорни : Tu MV.МНОГУ NO : 523873 РТЕЊЕ : 85% ТЕСТ ДАТУМ : 09/19 Семиња По Фунта : 240,000 Растенијата Висина : Блузи : 12 до 24" високи Садење Сезона : Пролет/Есен сончева Светлина Барање : Целосна Сонцето Садење Метод : Директни Посееш.

Главните карактеристики

Избор на клиент