.

.

Baokai Вакуум Изолирани Храна Тегла 20 мл, Деца Супа Термос за Топла Храна од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Сад Течење Доказ Термички Колба со Виткање Лажица за на Училишт?

Baokai Вакуум Изолирани Храна Тегла 20 мл, Деца Супа Термос за Топла Храна од не ' Рѓосувачки Челик Ручек Сад

DEN 455.52

Пристапност
Во достапна форма

Го чисти телото од тегла со неутрален детергент пред употреба. 【Вакуум Изолација Технологија】Baokai термос храна тегла усвојува двоен ѕид на 304 нерѓосувачки челик вакуум изолација технологија може да се задржи внатрешната температура до најголемиот степен. 【Супериорен По-продажбата на Услугата】Ние обезбеди постојан висок квалитет по-продажбата на услугата за изолирани тегли за храна.Таа, исто така доаѓа со четка за да ви помогне да се исчисти храна термос по употреба.Ако наидете на квалитетот на производот проблеми или користење проблеми,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Исто така проблематично да носат прибор за на маса со вас?Е тоа неповолно за чиста храна тегла?Не грижете се, таму е склоплива лажица во капакот, и ние сме подготвени за чистење со четка за вас.Ви благодариме за вашата поддршка и доверба.Кога се користи, додадете топла вода (хокеј на вода) да се загрее или pre-кул за околу 5 минути, и топлина зачувување ефект е подобро.Во прилог на храната, изолирани храна тегла, исто така може да се користи за да се одржи супа, каша и вода за пиење.Ве молиме чисти со благи неутрален детергент.Па може да се земе храна термос на училиште, работа или на патување, како ви се допаѓа, без загревањето или ладење на храна.

Главните карактеристики

Избор на клиент