.

.

Nored Алуминиум Clothesline Засилувач Сепаратор Макара за Долго Clothesline и Тешки Товари

Nored Алуминиум Clothesline Засилувач Сепаратор Макара за Долго Clothesline и Тешки Товари

DEN 357.12

Пристапност
Во достапна форма

1.Сет од 2 компјутери. 2.Производ големина : W*D*L=4.5*3.8*18.5 CM/1.77*1.5*7.28 во .Тежина : 95g. 3.Материјал : Алуминиум рамка+ Полипропилен тркала. 4.Држи линии, освен, се спречува пресврти и tangles. 5.Полипропилен тркала штити линија од носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент