.

.

GOHIKING Пиштол Рек Ѕид - Пиштол Полици Виткање Пушка Куки Закачалки Scratchproof со Мека Соочи -Одлично за Внатрешна Виси, Прикаже или Складирање на Било Пиштол, Нож, и Лак

GOHIKING Пиштол Рек Ѕид - Пиштол Полици Виткање Пушка Куки Закачалки Scratchproof со Мека Соочи -Одлично за

DEN 324.00

Пристапност
Во достапна форма

Надградба на Количка за Пиштол Рек - -Овој ѕид пиштол решетката не е само лесен, но повеќе стабилен и повисока сила, повеќе важен момент е количка.Пиштол кука со мазна и елегантни агол е погодност за секого да се отвори кога е во употреба или да се свитка надолу кога не е во употреба.Пати непречено 90° дизајн може да се спаси повеќе простор и да се избегне ненамерна штета и да се направи вашиот пиштол соба повеќе организирани.Издржливи Конструкции-Овој ѕид пиштол рек рамката е направена од цврсто задебелена простор алуминиум материјал, со силна товарот капацитет.Плус, анти-оксидација третман, водоотпорен, рѓа-доказ, и корозија-отпорни, дури и по десет години од употреба, тоа е уште како нови.Чувствував деликатна по процесот на мат третман и внимателни полирање.Лесно да се Инсталира-Монтирање на вашиот пиштол трае само 5 минути, супер лесно да се инсталира, strews и завртка подлога доаѓаат заедно, директно зезнав во ѕидовите за да висат насекаде.Тие се многу цврсти, па дури и тешки предмети може да се откажам, значи немате грижа за нив паѓа или добивање тресна наоколу.Количка за Дизајн Пиштол багажник, со повеќе заоблени дизајн на аглите, 90°слободни виткање и назад, цврсти и издржливи, дава приказ за вашиот пиштоли, уредно и убави.Мека Обвивка куките се насликани со црна Мека обвивка па тоа не е нула вашиот работи.Едноставна Инсталација Тој е опремен со одредување на завртки и додатоци, лесен за употреба и може да се инсталира на ѕид или од врата на врата во само неколку минути.

Главните карактеристики

Избор на клиент