.

.

HNTHY Чипка Лен Headband Жените Секојдневен Ретро Слатка Hairpin Широк Обод Headband Коса Додатоци Без Чак (Боја : Жолта, Големина : A)

HNTHY Чипка Лен Headband Жените Секојдневен Ретро Слатка Hairpin Широк Обод Headband Коса Додатоци Без Чак (Боја

DEN 2261.28

Пристапност
Во достапна форма

Лен,Чипка.Категорија : Hairpin.Боја : жолта.Материјал : ткаенина.Повеќе заситени и текстура ткаенина на страни.Совршен дизајн, без коса кука и метал внатрешниот прстен, не чак.Категорија : Hairpin.Боја : жолта.Материјал : ткаенина.Повеќе заситени и текстура ткаенина на страни.Совршен дизајн, без коса кука и метал внатрешниот прстен, не чак.Производ Листа : 1 *hairpin (со исклучок на други предмети што е прикажано на сликата)специјален потсетник : 1. Сите производи се направени во вид.Поради екран, различни камера опрема, различни осветлување, итн., хроматските аберации може да се случи.Ако се исто така чувствителни на бои, ве молиме да се купи внимателно.2. Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се разгледа внимателно.Рачно мерење на големината на производот, големината на грешката е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да се разгледа внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент