.

.

Планетата Куче Orbee-Tuff Дијамант Плоча Топката - Речиси Неуништив Џвакање Куче Играчка

Планетата Куче Orbee-Tuff Дијамант Плоча Топката - Речиси Неуништив Џвакање Куче Играчка

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ се ТРЕТИРААТ-ИЗДАВАЊЕ КУЧЕ ИГРАЧКА : На Дијамант Плоча е најтешките Orbee-Tuff куче играчка, но не!Моделирани од едно парче гума со уникатен дијамантски текстури, оваа играчка е дизајниран со агресивни chewers во умот.ЖИВ & BUOYANT : Како трајни, како што е забавата, Orbee-Tuff Дијамант Плоча куче играчка може да скокаат високо и лебдат на за време на интерактивна игра помеѓу вас и вашиот кожен пријател!.Произведено ВО САД : Овие светла и жив куче топката играчки се направени со висок квалитет TPE гума дека е BPA, олово, и phthalate-слободни.ДОСТАПНИ ВО ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ на & БОИ : На Orbee-Tuff Дијамант Плоча куче играчка доаѓа во повеќе бои и е достапна како 3" мала топка и 4" големи топката.ИГРА БЕЗБЕДНО : Нема играчка е неуништив.Не оставајте ја играчки со без надзор на домашни миленици.Отстранете ја и заменете играчка ако се оштетат.Планетата Кучето е Orbee-Tuff Дијамант Плоча куче топката е најмногу трајни Orbee-Tuff куче играчки се дизајнирани за агресивни chewers!Ова лекување-издавање куче извлече играчка е направен во САД со висок квалитет на TPE гума дека е BPA, олово, и phthalate-слободни.Жив и buoyant, ова куче играчка може да издржи часови и часови на џвакање, си поигруваше, фаќање и fetching!Награда за вашата pup за добро однесување со додавање на некои третира во мал отвор во ова куче играчка и возен тоа на нивниот начин да се поттикне ангажман.Достапни во повеќе бои, на Orbee-Tuff Дијамант Плоча Куче Топката доаѓа како 3" или 4" донеси играчка погоден за кучиња од сите големини.БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА : Нема играчка е неуништив.Изберете играчка врз основа на домашно милениче големина и играње навики.Играчките треба да се проверуваат редовно и да не се остави со било куче, без надзор.Ако штетата се случува, го замени играчка веднаш.Наменети за кучиња само.Да се чува вон дофат на деца.

Главните карактеристики

Избор на клиент