.

.

ivviooo Тикви Плашлив Скелет Дневна Соба Прозорец Држи ноќта на Вештерките Партија Декорација, Среќен ноќта на Вештерките Ѕид Decals, Гробишта Месечината Мачки Дух Веште

ivviooo Тикви Плашлив Скелет Дневна Соба Прозорец Држи ноќта на Вештерките Партија Декорација, Среќен ноќта

DEN 167.76

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Точка Име : Кора и се Држи Ѕид Налепница за бар, паб, Гробишта Дух Тикви Плашлив Скелет Ѕид Decals, Ceative Отстранлив Среќен ноќта на Вештерките Ѕид Налепници, продавница приказ оркестарот, Прозорец Украси за ноќта на Вештерките Партија Haunted House Карневал Вампир и Бетмен Спална соба Дневна Соба Декорација, Отстранлив ноќта на Вештерките Уметност Мурали за Дневна Соба Прозорец Држи Бар, Паб ноќта на Вештерките Партија Декорација Карактеристики : Отстранлив, Водоотпорен, Лепило, Ѕид Decal Зелени Растенија Остава Ѕид Налепници Функција : ѕид/ соба декорација Како да го користите : 1. Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.Ако не сте задоволни со квалитетот на ноќта на Вештерките Ѕид Decals , ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде целосна наплата или испраќање на нов објект.Погоден за темата ноќта на вештерките партија уметност decors.DIY објект. ●【АПЛИКАЦИЈА】 : Ѕид налепници за ноќта на вештерките може да се примени за да се rliving соба, ѕид агол, троседот, ТВ на ѕид, детската соба, спална соба, влезот ходникот, плакарот врати, стакло windows врати, бар, паб, продавница приказ оркестарот ноќта на вештерките партија .Ве молиме овозможи мала димензија разлики поради различни рачни мерења.Бидете свој декоратор - Лесен за користење, нема повеќе алатки, само лупам и стап.●【КОЛИЧЕСТВО Безопасни.Погоден за темата ноќта на вештерките партија уметност decors.Кора на налепници од лист, еден по еден. Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа нека е можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно,ако е потребно. ●【DIY】 : DIY винил страшно ноќта на вештерките ѕид налепници, пејст слободно според вашите желби. ●【ШЕМА】 : 3 D ноќта на вештерките тиква кат ѕид, плафон налепници, DIY инспирација, печати уметнички и модерен дизајн во око-фаќање на mural.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент