.

.

JanSport Висока Удели Ранец

JanSport Висока Удели Ранец

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Полиестер.Најлон обвивка. 13" рамо капка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.DETAILSFor на ранец со личност, Jan Sport Висока Удели карактеристики премиум ткаенини во разни бои и отпечатоци.BENEFITSELEVATED ОТПЕЧАТОЦИ И PATTERNSOur топ-ниво looks FULLY ПОМЕСТЕНА НАЗАД PANELCarry вашиот опрема во comfort ON-ТРЕНД STYLEThe право-сега гледам дека сум бил во потрага for FEATURESFront комунални џеб со organizer Fully поместена назад panel One големи главниот compartment Premium ткаенина за супериорен издржливост и уникатни texture Web дестинации handle Straight-сечење, поместена рамо straps SPECIFICATIONSSTYLE : TRS7 CAPACITY : 1550 сертификати во / 25 LDIMENSIONS : 16.7" x 13" x 8.5" / 42 x 33 x 21 cm WEIGHT : 1 lb 1 мл / 0.5 кг.

Главните карактеристики

Избор на клиент