.

.

DEALPEAK Коса Спреј Шише Refillable Фризерски Вода Sprayer Висок Притисок Фина Магла Спреј Шише Barbershop Коса Алатка за Фризирање, Чистење, Наводнување на Растенијата

DEALPEAK Коса Спреј Шише Refillable Фризерски Вода Sprayer Висок Притисок Фина Магла Спреј Шише Barbershop Коса

DEN 648.00

Пристапност
Во достапна форма

Овој висок притисок спреј шише може да се даде континуирано спреј во ултра - фини вода магла.Ергономски дизајн, удобно да зафат во рака.Широко се користи за лична нега, шминка, фризер, пет индустрија, дома чистење и одржување, итн.Добро leakproof перформанси; се Изедначи површината, лесно да се.Направени од премиум МИЛЕНИЧЕ материјал, безбедно и трајни производи за долго време се користи.Нашата компанија сите производи Подлежат на Строга Квалитетот на Тест.Било какви прашања може да ги имаат при користење на овој производ, едноставно јавете ни се за замена или враќање на средствата.Ве молиме преглед на спецификации пред ставање на својата цел.Карактеристики : Овој висок притисок спреј шише може да се даде континуирано спреј во ултра - фини вода магла.Ергономски дизајн, удобно да зафат во рака.Добро leakproof перформанси; се Изедначи површината, лесно да се.Направени од премиум МИЛЕНИЧЕ материјал, безбедно и трајни производи за долго време се користи.Широко се користи за лична нега, шминка, фризер, пет индустрија, дома чистење и одржување, итн.Карактеристики : Материјал : ПЕТ Боја : Бела, Црна ( Изборен ) Капацитет : 200 ML, 300 ML ( Изборен ) Забелешки : Овој производ направен од пластика е еднократно, а не за еднократна употреба.Ве молиме овозможи 1 - 3cm ( 0. 4- 1. 18" ) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Се Вклучени : 1* Спреј Шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент