.

.

Hikinlichi Памучна Подлога за Складирање Носителот Брис Топки Кутија Шминка Сунѓерот Организатор Со Јасни Покрие П-совет Фармацевт Канистер Сад Flossers Кутија Случај 2 Divid

Hikinlichi Памучна Подлога за Складирање Носителот Брис Топки Кутија Шминка Сунѓерот Организатор Со Јасни Покрие

DEN 215.76

Пристапност
Во достапна форма

2 Dividers П-совет Диспензерот : 6.1 во.x 5.1 во.x 3.1 во.,погодно да се задржи памук влошки, П-совети, коса клипови, шминка сунѓери и други мали дневни essentials уредни во лесно да се достигне.Dustproof Шминка Сунѓерот Носителот : лесно да ја добиете вашата памук влошки или да направи сунѓерот а ти треба со јасно покритие, и да ги држи подалеку од прашина и нечистотија цело време.Брис Топки Носителот : елегантен и мазна кутија со 2 големи делови, лесно да го отворите и затворите горниот капак, одлична за вашата дневна соба, спална соба, бања или канцеларија.Издржливи Памучна Подлога Складирање Кутија : изработени од зелен на животната средина и здрав пластика за долгорочна употреба, Hikinlichi П Совет канистер е нерви слободно да се чисти со избрише.Одличен Подарок за Вас : се добие една сега за вас, вашата девојка, сопруга, ќерка, мајка, тетка, или пријатели кои се шминка љубовник во текот на сите прилики.Hikinlichi памук брис топката држачот е изработен од цврсти пластични со лесно отворен поклопец за години употреба, и тоа е доволно пространа да ги чувате мали предмети, на вашиот десктоп, табела врвот, countertop во вашата дневна соба, спална соба, бања, студија сала и канцеларија.Ова п совет носител е совршен за да се задржи вашата дневна убавина essentials : памук влошки, памук брисеви, лак, кармини, п совети, шминка сунѓери за коса, прстени и така натаму; Мали предмети : копчиња, хартија клипови, име картички, staples итн.Оваа памучна подлога носителот ги држи уредни и прашина слободни.Неговата убава и прифатлива подарок за вашите пријатели, семејство за време на одмори или прилики.Пакет Се Вклучени : . 1x Hikinlichi Памук Влошки за Носител со Капак.

Главните карактеристики

Избор на клиент