.

.

AOFOTO 7x5ft Подводен Корали и Риба Позадина Шарени Дно Сцена Морски Аквариум Фотографија Позадина Деца Роденден Декорација Девојка Момче Бебе Дете Новороденче Портре?

AOFOTO 7x5ft Подводен Корали и Риба Позадина Шарени Дно Сцена Морски Аквариум Фотографија Позадина Деца Роденден

DEN 429.36

Пристапност
Во достапна форма

Ние исто Така Снабдување На Позадини Со Истата Слика Во Други Димензии : 5x5ft, 7x7ft, 8x8ft, 8x10ft, итн.Ние поддршка на снимање потекло прилагоди вашето барање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.5 метри), во позадина е идеален за објектот и портрет снимање како дете, дете, деца, новороденче, бебе, девојка, момче, за возрасни, модата на младите, тинејџер, бебе туш, свадба, дома, настан, партија, булчински туш, училишната матурска, одмор, клуб шоу, фестивал карневал, сценски чин капка, прослава, кујна храна фотографија, продавница сцена аранжман, внатрешна декорација, црквата божиќ игра, и производ фотографија.Ние Поддршка Прилагодени На : 1.Backdrops се тркалаат станот и може да бидат обесени или вертикално или хоризонтално.Ако вашата позадина пристигна со мало браздата, едноставно железо задната страна (не на сликата страна) за лесно отстранување на брчки. Ако сакате да ја прилагодите на вашите омилени слики и големини, само испратете ни го вашиот јасен и висока резолуција на слика имате, тогаш можеме да направиме за вас и ќе ви испрати на пример слика за потврда подоцна .Таа, исто така служи како одлична позадина за настапи во живо, како што се претстави, талент шоуа, концерти, црквата пјер, музички концерти и фестивали. ( 86 x 59 инч), со ширина : 2.2 метри / 7ft, висина : 1.Употреба : На AOFOTO дигитално-создадена backdrops се одличен портрет фотографија позадина за луѓе од сите возрасти.Користејќи серија на високо-технолошки дигитален дизајн и професионални компјутерот печатен, тоа го прави на снимање ефект повеќе реални и шарени.Секогаш сме биле прават нашите најдобри за да ви обезбеди најдобра услуга и сигурни производи.Исто така, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија, како и за видео во живо backdrops или се прикажува. Може да се каже големина што ви треба преку е-маил, тогаш може да се печати на правото големина за вас.Кога правите некоја фотографија, се пука, важно е да се запамети дека различни осветлување ќе произведува различни резултати, па еден добар начин да се подобри вашите фотографии е да експериментираат со прилагодување на осветлување.5 метри / 5ft.Лесно да се откажам straightly или природно.Големина : 7x5 ft ( 2.Тоа е совршен за телевизиски и видео продукција.

Главните карактеристики

Избор на клиент