.

.

SYKJJY Бања Четка Триење Артефакт Бебе Силикони Бања Четка Домаќинство Масажа Шампон Мултифункционален Четка Круг Бања Четка за Тело Scrubber Бања Пешкир (Боја : Жолта)

SYKJJY Бања Четка Триење Артефакт Бебе Силикони Бања Четка Домаќинство Масажа Шампон Мултифункционален Четка

DEN 588.96

Пристапност
Во достапна форма

Триење артефакт бебе силикони бања четка домаќинство масажа шампон мултифункционален четка круг бања четка за тело scrubber.Материјал : Силикон + ABS.Големина : 8*8*6cm.Тежина : 85g.Триење артефакт бебе силикони бања четка домаќинство масажа шампон мултифункционален четка круг бања четка за тело scrubber Material : Силикони + ABSSize : 8*8*6cm Weight : 85g If имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе го реши тоа за вас како е можно поскоро, јас ви посакувам среќен шопинг, ви благодарам.

Главните карактеристики

Избор на клиент