.

.

Повик Ранец,Убава Пеперутка Моделот На Отворено Патна Торба Лесни Секојдневен Daypacks Унисекс

Повик Ранец,Убава Пеперутка Моделот На Отворено Патна Торба Лесни Секојдневен Daypacks Унисекс

DEN 911.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Убава Пеперутка Моделот Печатење на Повик Ранец, â€"лесен Полиестер Платно И Мазна Патент.Високо-Квалитетни Материјали Направи Да Се Чувствуваат Удобно Кога Се Носи.Големина : 11.5 Инчен(L) X 8 Инчен(W) X 16 Инчи(H).Ергономски Дизајн : На Прилагодливи Рамо, Рака И Грбот Се Полни Со Перници За Да Се Обезбеди Удобност И Да Го Заштитите Назад Кога Ќе Го Носат Тешки Предмети.Нема Повеќе Непријатно Чувство Во Рамениците.Голем Капацитет : 1 Главната Преграда Внатре, 4 Мали Внатрешни Џебови, За Вашиот Лаптоп, Полнач, Ipad, Книги, Закуски, Молив Случаи, Паричници, Тетратки И Др.1 Пред Патент Џеб, За На Вашиот Копчињата, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Нешта.Применливи Сценарија : Мултифункционален Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.Лесен И Пренослив, За На Училиште,Патување, Викенд Одмор, Пешачење, Кампување, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Тоа исто Така Одличен Подарок За денот на Благодарноста, Божиќ, Роденден, Денот на Вљубените До Вашите Пријатели, Семејство, Соученици, Итн.Убава Пеперутка Шема Секојдневен Ранец.Нашите Schoolbag Е Совршен За Младите Тинејџери,Жени, Момчиња.Мултифункционален Ранец За На Училиште, Универзитет, Отворен, Спорт, Кампување, Патување, И Др.Голем Capacity1 Пространа Главната Преграда : Пространа Главниот Џеб Содржи 4 Џеб,За Вашиот Лаптоп, Полнач, Ipad, Книги, Закуски, Молив Случаи, Паричници, Тетратки И Др.1 Пред Патент Џеб, За На Вашиот Копчињата, Мали Салфетки, Пенкала И Некои Мали Нешта.

Главните карактеристики

Избор на клиент