.

.

ZHONGTAI Големи Ткаени Перење Кошница, со Рачка Памук Јаже за Перење Кошница со Hairball Расклопна Перење Забавува за Dorm

ZHONGTAI Големи Ткаени Перење Кошница, со Рачка Памук Јаже за Перење Кошница со Hairball Расклопна Перење Забавува

DEN 1653.36

Пристапност
Во достапна форма

100% памук јаже : чист памук конец ви донесе кожата-friendly мека и прекрасен допир, нема да нула деца кожата и дрвени подови.Голем складирање кошница : голем капацитет, совршен подарок кошница за детски играчки, расадник, крпа перење и облека за складирање.Потполно склоплива : укината нагоре, но единствена крена средниот дизајн може лесно да се врати во форма со пополнување на работите.Издржливи доволно, лесно да се чисти и чиста.Лесно да се носат : перење кошница со рачки ви овозможува лесно да транспорт валкана облека на автомобилот, перална, laundromat или нагоре и надолу по скалите.Се справи со дизајн за лесно отстранување.Производ : Перење Попречи/Перење кошница/ Валкана Облека Складирање/Перење Bin/Валкана Облека Hamper Material:памук thread Color : Бела+blue Application : Бања/Спална соба/Дневна Соба/Кујна/Home/Децата Соба / менза / Office / менза/Closet1. Добредојдовте на нашата продавница, ние секогаш сме подготвени да ви обезбедиме квалитетни производи.2. Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.3. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви одговориме во најкраток ние ја примите вашата e-mail.Answer : ___________________________ Note : #За рачно мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3 см.Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат# ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлика, ве молиме да се разбере*Ние веруваме дека можеме да ги задоволат вашите потреби со високо-квалитетни производи.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.

Главните карактеристики

Избор на клиент