.

.

Се чувствуваат Добро Уметност Еко-Печатени и Врамени Расадник Платно со солидна Бела Дрвена Рамка (44 x 34 x 3 cm, Голем, Беж, Облак)

Се чувствуваат Добро Уметност Еко-Печатени и Врамени Расадник Платно со солидна Бела Дрвена Рамка (44 x 34 x

DEN 360.00

Пристапност
Во достапна форма

Супер симпатична кутија платно за бебе бебе соба со дрвена рамка - совршен подарок за секое бебе прилика.Печатени користење 75 година еко-пријателски, бледнеат-отпорни бои.Достапни како стандардни платно со солидна преден панел, на рамковен печати, keepsake или неговиот уникатен врамени платно.Исто така, достапна во повеќе големини и бои за да одговараат на décor, буџет и простор. 44 x 34 x 3cm (Среден).

Главните карактеристики

Избор на клиент