.

.

Маникир Поставена 15/12/10/7pcs Боја на Титаниум Помине Clippers Поставите Пилинг Клешти Машина Колекции Професионални Педикир Маникир Алатки Преносни Педикир Поставите П?

Маникир Поставена 15/12/10/7pcs Боја на Титаниум Помине Clippers Поставите Пилинг Клешти Машина Колекции Професионални

DEN 1035.12

Пристапност
Во достапна форма

100% сосема нов high-end quality и многу издржливи.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површината на ноктите.Може да се реши на лицето проблеми и трим веѓите.Различни алатки може да ги исполни вашите различни потреби, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега.Направени од издржлив јаглероден челик или од не ' рѓосувачки челик.Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Кожа пакување, лесно да се организира и да го носат, стилски.Многу погодна за професионални салони и за домашна употреба.Ова нокти педикир постави речиси секој има нешто што треба во секојдневниот живот.Тип на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : не ' рѓосувачки steel7-парче сет : за 120g, големина : 11 * 7 * 110-парче сет : околу 150g, големина : 12 * 8 * 112-парче сет : за 230g, големина : 16 * 8 * 115-парче сет : за 250g, големина : 16 * 9 * 1 Color : Titanium Product функција : нокти / уво ги собереш / помине clippers, итн.Пакетот вклучува : 1 *Помине clippers сет (7-15 парчиња)Карактеристики : криви на работ, висока цврстина, отпорност на resistancenote : 1. Пред купување, ве молиме проверете боја и големина.2. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.3. Поради различни монитори, ве молиме имајте во предвид дека може да има мала боја разлика, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, грешка е 1-3 cm, ве молиме овозможи, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе се реши овој проблем што е можно побрзо.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации да ви обезбеди подобри услуги и производи.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.Тоа е неверојатен подарок за вашето семејство или пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент